Kategorie

Studio Fotos

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

 
Szanując Twoje prawa oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy serwisu zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Administratorem Danych Osobowych jest: PHU MAROL, Bartniki 44, 56-300 MIlicz, NIP 916-000-36-09, REGON 930269848, który jest jednocześnie właścicielem www.ramkadrewniana.pl 

Sklep www.ramkadrewniana.pl zbiera następujące dane osobowe:
Imię i nazwisko – podczas składania zamówienia będziesz proszony o podanie swojego imienia i nazwiska aby móc się z Tobą kontaktować w ramach realizacji umowy. Nazwa firmy, Adres siedziby firmy – jest nam potrzebny do wystawienia faktury.

Nr telefonu – W przypadku niejasności dzwonimy aby wyjaśnić ewentualne nieporozumienia. Adres email – poprzez email wysyłamy do Ciebie informacje, które są przedmiotem usługi.

Adres – informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie takie jak adres IP (oraz inne informacje zawarte w logach systemowych) wykorzystywane są przez administratora serwera w celach technicznych. Adresy IP mogą też być wykorzystywane w celach statystycznych – do zbierania ogólnych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).

Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:
Dokonując zamówienia usługi powyższe dane są nam potrzebne do realizacji umowy.
Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.

Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak numery Twoich kart kredytowych czy danych dostępu do Twojego konta bankowego.

WIĘCEJ INFORMACJI O TWOICH PRAWACH  http://www.ramkadrewniana.pl/content/3-polityka-prywatnosci