Kategorie

Studio Fotos

Regulamin

I. Postanowienia ogólne

Sklep internetowy www.ramkadrewniana.pl prowadzony jest przez firmę PHU MAROL z siedzibą Bartniki 44, 56-300 Milicz. 

Adres biura handlowego:
Bartniki 44
56-300 Milicz.
NIP: 916-000-36-09
Zawartość sklepu internetowego www.ramkadrewniana.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień tego Regulaminu.

II. Składanie zamówień

Zakupu w sklepie może dokonać każdy pełnoletni internauta. Internauci w wieku powyżej 13 lat mogš korzystać ze Sklepu za zgodš opiekunów prawnych. 
Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego www.ramkadrewniana.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. 
Serwis www.ramkadrewniana.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronach serwisu i przesłanie go do www.ramkadrewniana.pl. Poprawnie złożone zamówienie definiuje następujące kwestie: 

a) dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika 
b) co najmniej jedną pozycję określonego produktu wraz z ceną 
c) koszty transportu 
d) sposób płatności
Serwis www.ramkadrewniana.pl w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwości co do jego rzetelności.

III. Potwierdzenie i weryfikacja zamówień

Poprawnie złożone zamówienie potwierdzane jest za pomocą automatycznej wiadomości wysyłanej na adres e-mail klienta.
W przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia przeprowadzana jest jego weryfikacja, w ramach której ustalane są szczegóły dostarczenia przesyłki. Weryfikacja odbywa się telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail.
Jeżeli weryfikacja nie nastąpi w deklarowanym czasie, może to oznaczać, że dane umieszczone przy składaniu zamówienia były błędne. W takiej sytuacji obowiązek skontaktowania się z serwisem www.ramkadrewniana.pl leży po stronie klienta. Brak takiego kontaktu w przeciągu 5 dni od dnia złożenia zamówienia skutkuje anulowaniem zamówienia.IV. Zwroty towarów

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru i wysyłki do klienta. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta pod adresem wskazanym w zamówieniu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

V. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony:

Jeœli zdarzy się, że z otrzymanym towarem coś jest nie w porządku, prosimy o kontakt na maila wraz z opisem wady towaru lub innym problemem. Wtedy będziemy mogli zaproponować rozwiązanie satysfakcjonujące klienta np. wymiana, zwrot pieniędzy, rabat itp.
Wszystkie reklamacje klient zobowišzany jest odesłać do nas wraz z paragonem zakupu (gwarancją).
Po rozpatrzeniu reklamacji odsyłamy naprawiony, nowy towar lub zwrot pieniędzy.

VI. Postanowienia końcowe

Administrator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu  w razie zmiany przepisów prawa. O planowanej zmianie Administrator poinformuje na stronach internetowych sklepu z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszelkie Zakupy, których realizacja rozpoczęła się przed wejœciem w życie nowego Regulaminu będš realizowane według zasad poprzedniej wersji Regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.